lek. wet. Weronika Mastalerek

Od najmłodszych lat pomagała zwierzętom i ku uciesze rodziców przynosiła do domu żaby, myszy, ptaki czy koty. W wieku 4 lat oznajmiła, że zostanie lekarzem weterynarii. Spełnieniem marzenia było ukończenie studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W czasie studiów cały czas zdobywała dodatkową wiedzę asystując na Katedrze Chirurgii oraz praktykując w Weterynaryjnym Centrum Zdrowia Lew. Na ostatnim roku odbyła praktyki w Przychodni NeoVet we Wrocławiu, w której zdobywała wiedzę z zakresu onkologii od dr n. wet. Wojciecha Hildebranda oraz lek. wet. Natalii Jelonek.

Po studiach odbyła staż oraz rozpoczęła pracę w Przychodni Małych Zwierząt Leonard Gugała, gdzie pod okiem swojego mentora lek. wet. Leonarda Gugały uczyła się sztuki chirurgii i onkologii. Cały czas aktywnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i seminariach oraz czytając najnowsze doniesienia naukowe. W naszej przychodni prowadzi pacjentów onkologicznych, a także konsultuje pacjentów internistycznych i chirurgicznych. Cechuje ją duża empatia w stosunku do zwierząt i ludzi oraz zdeterminowanie by walczyć o każdego pacjenta.

Prywatnie jest właścicielką uroczego kociego łobuza imieniem Karmel. W wolnym czasie uwielbia spacery – od krótkich z Karmelem po wyprawy po górach z narzeczonym. Lubi też wypoczywać nad ciepłą wodą i próbować nowych smaków.