Personel pomocniczy

Nasza przychodnia pełni rolę placówki dydaktycznej, jako iż szerzenie nowoczesnej wiedzy weterynaryjnej przyczynia się do ogólnej poprawy warunków życia zwierząt domowych w Polsce. W związku z tym możecie Państwo czasem spotkać studentów i stażystów – uprzejmie prosimy o wyrozumiałość dla młodych adeptów medycyny weterynaryjnej, w końcu w ich rękach leży przyszłość naszych zwierząt.

Anna Andrysz

Zwierzętami interesowałam się zawsze, a pracować z nimi zaczęłam już w wieku 16 lat. Najpierw w schronisku, potem w różnych lecznicach weterynaryjnych – czy to jako wolontariusz, czy pełnoprawny pracownik. W parze z zamiłowaniem do zwierząt idzie u mnie chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy na ich temat, stąd wybór profilu biologicznego w liceum, a następnie studia zootechniczne

i technikum weterynaryjne. Niedawno zakończyłam kurs behawioryzmu/zoopsychologii, który od zawsze był moim największym marzeniem.

Na co dzień opiekuję się kundelkiem wagi piórkowej, Lucyną, oraz trochę cięższą kotką o imieniu Stokrotka, a od czasu do czasu zdarza mi się zajmować różnymi dzikimi stworzeniami do momentu ich wyzdrowienia i wypuszczenia na wolność.
Moim całorocznym środkiem transportu jest rower, a wiosną i latem podróżują na nim ze mną również moje zwierzaki. W wolnych chwilach zaczytuję się w fantastyce i tworzę kartonowe posiadłości dla kotów.

Mirela Małaczek-Fatalska

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, z zamiłowania technikiem weterynarii. Interesuję się rehabilitacją i osteopatią zwierząt. W pracy cenię sobie oprócz oczywistego kontaktu ze zwierzętami, możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności.

W domu towarzystwa dotrzymuje mi przeurocza adoptowana kotka o imieniu Bandziora.

Uwielbiam podróże i dobre jedzenie. Czas wolny lubię spędzać aktywnie lub w towarzystwie dobrej książki.