Personel pomocniczy

Nasza przychodnia pełni rolę placówki dydaktycznej, jako iż szerzenie nowoczesnej wiedzy weterynaryjnej przyczynia się do ogólnej poprawy warunków życia zwierząt domowych w Polsce. W związku z tym możecie Państwo czasem spotkać studentów i stażystów – uprzejmie prosimy o wyrozumiałość dla młodych adeptów medycyny weterynaryjnej, w końcu w ich rękach leży przyszłość naszych zwierząt.

tech. wet. Paulina Cudna

Paulina kocha zwierzęta od dziecka. Zarówno domowe, jak i dziko żyjące, zawsze były bardzo ważną częścią jej życia. Od lat opiekowała się nimi zdobywając doświadczenie w schroniskach i ośrodkach rehabilitacji dla dzikich zwierząt. W międzyczasie zdobyła tytuł zootechnika oraz technika weterynarii, dzięki czemu może spełniać swoją pasję w pracy zawodowej. Paulinę najbardziej cieszy w niej nieustanny kontakt z czworonogami i możliwość niesienia im pomocy.

W naszej przychodni m.in. czuwa nad bezpiecznym snem pacjentów podczas zabiegów oraz nad ich opieką w szpitalu. W domu towarzyszy jej kilka adoptowanych i będących pod tymczasową opieką psów i kotów oraz dzikie zwierzęta, które wymagają leczenia i rehabilitacji lub odchowu.

Dużą część wolnego czasu spędza aktywnie, podróżując i fotografując dziką przyrodę.

tech. wet. Klaudia Lewoczko

Zwierzęta w jej życiu odgrywały bardzo znaczącą rolę już od najmłodszych lat. Kiedy nadszedł czas ukierunkowania swoich zainteresowań, nie musiała się długo zastanawiać nad tym co chcę robić w przyszłości. Jak się później okazało, technikum o profilu weterynaryjnym było strzałem w dziesiątkę – pracując jako technik weterynarii Klaudia czuje ogromną satysfakcję i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku. Bardzo ją cieszy codzienny kontakt z naszymi pacjentami i opieka nad nimi.

Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, podróżując i odkrywając nowe miejsca. Lubi też w rodzinnej atmosferze oglądać dobre seriale i czytać książki, oczywiście w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół.

tech. wet. Mirela Małaczek-Fatalska

Z wykształcenia jest magistrem fizjoterapii, z zamiłowania technikiem weterynarii. Interesuje się rehabilitacją i osteopatią zwierząt. W pracy ceni sobie oprócz oczywistego kontaktu ze zwierzętami, możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności. W domu towarzystwa dotrzymuje jej przeurocza adoptowana kotka Bandziora. Uwielbia podróże i dobre jedzenie. Czas wolny lubi spędzać aktywnie z córeczką i mężem.